ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ-ΑΕΚ 4-0 (Κ17) VIDEO

PDF Εκτύπωση E-mail
Δευτέρα, 07 Νοέμβριος 2011 15:38 | Συντάχθηκε απο τον/την sports-academies team

Σε καταπληκτική ημέρα οι Αρκάδες,επικράτησαν με 4-0 της ΑΕΚ στην Τρίπολη,σε έναν αγώνα με τρείς αποβολές και πολλά παράπονα...

Το Sports-Academies.gr βρέθηκε στο βοηθητικό γήπεδο της Τρίπολης και σας μεταφέρει όλη την δράση...και τα γκόλ!

Αποδίδοντας εξαιρετικό ποδόσφαιρο στο μεγαλύτερο διάστημα του παιχνιδιού, η εφηβική ομάδα (Κ-17) του Αστέρα κέρδισε με 4-0 την ΑΕΚ στην Τρίπολη. Τα τέρματα των νικητών σημείωσαν με σουτ οι Χρήστου (5’ 65’), Τριανταφύλλης (72’), Τσόφλιος (80’).

Πολλά τα παράπονα και απο τις δύο ομάδες για το διαιτητή της αναμέτρησης  κ.Κώστα Γιαννόπουλο ο οποίος απέβαλε αρχικά τον ποδοσφαιριστή της ΑΕΚ Αργύρη Κατσικά στο 48ο λεπτό της αναμέτρησης και λίγο αργότερα στο 52ο λεπτό τον Γ.Νικολίτσα.Τέλος λίγο πρίν την συμπλήρωση των 90'' και συγκεκριμένα στο 86' την άγουσα για τα αποδυτήρια πήρε και Βαλμάς σε ένα παιχνίδι που δεν κυριάρχησαν τα σκληρά μαρκαρίσματα.....

Mετά το τέλος αναμέτρησης ο προπονητής των Αρκάδων Κώστας Μπετεβής μίλησε αποκλειστικά στο Sports-Academies.gr για τον αγώνα,αλλά και την εξαιρετική δουλειά που γίνεται στις ακαδημίες του Συλλόγου.