ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 4-0 (Κ17)

PDF Εκτύπωση E-mail
Κυριακή, 27 Νοέμβριος 2011 04:08 | Συντάχθηκε απο τον/την sports-academies team

Άνετη νίκη η οποία συνοδεύτηκε και απο τέσσερα γκόλ για τους έφηβους του Ολυμπιακού.

Οι ερυθρόλευκοι πσίζοντας ομαδικά,ιδαίτερα στο δεύτερο ημίχρονο κατάφερα να επικρατήσουν επι του Λεβαδειακού με 4-0,δύο τέρματα σε κάθε ημίχρονο.

Η ανωτερότητα του Ολυμπαικού ηταν εμφανής απο τα πρώτα κιόλας λεπτά εως και την λήξη της αναμέτρησης...

Τα γκόλ για τη ομάδα του Ολυμπιακού πέτυχαν στο 35ο λεπτό ο Φουκαράς,στο 45ο ο Γαρεφαλάκης,στο 65ο ο Καρκασίνας και στο 72ο με αυτογκόλ

Ολυμπιακός: Τοκουτζής, Γκούτσιος, Γενιτσαρίδης (71’ Ζαχαρίου), Παπασάββας, Μπαντούνας (78’ Τζανετόπουλος), Λιάτσι, Φουκαράς (60’ Καλλέργης), Καρκασίνας, Πασαλίδης (46’ Μήτκας), Βέργος και Γαρεφαλλάκης (52’ Ποτουρίδης).

Λεβαδειακός: Καρβούνης, Κυπραίος, Σακάς , Σβέρκος, Αντωνίου, Κουτσούμπας, Τσαγκανίκας (70’ Πολυτάρχου), Σακκάς Κ. (60' Παπαδανέλης), Σπάρος (77’ Γκλάβας), Λέσι, Ταφάι (80’ Ψηλέας)